تاریخچه

 

شرکت نیکان پتروتک در سال 1391 با هدف تولید شیرآلات فولادی مورد نياز در صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی بر اساس استانداردهای بین المللی، تاسیس گردید.
به دلیل سوابق طولاني مدت تمامي كادر اجرايي شرکت نیکان پتروتک در صنعت شیرسازی، از همان ابتدای امر همواره تلاش بر آن بوده است که تمامي نيازمنديهاي كيفي وحساسيتهاي فني مشتريان گرامي به بهترين نحو در توليد محصولات رعايت گردد و بر این اساس مذاكرات مفصلي با شركت MECCO VALVE انجام گرفت كه نهايتا منجر به انعقاد قرارداد انتقال تكنولوژي و اخذ ليسانس گرديد. شرکت MECCO بواسطه تجهيزات و ماشين‌آلات منحصر به‌ فرد، دانش فني برتر، كيفيت بسيار بالا و گستردگي محصولات يكي از شركتهاي بين المللي پيشتاز در زمينه طراحي و توليد انواع شيرآلات فولادي بوده كه داراي سوابق فروش و صادرات به بسياري از كشورها از جمله ايران مي‌باشد. هم اكنون شركت MECCO مورد تایید تمامي كارفرمايان نفتي در داخل كشور و همچنين بسیاری از شرکت ها و موسسات بین‌المللی می باشد.
كارخانه شركت نيكان پتروتك واقع در شهرك صنعتي شمس آباد تهران بوده و در حال حاضر تمامي محصولات توليدي شامل شيرآلات فولادي در انواع Globe  Check  Ball Gate می باشد و گستره وسيعي از جنس، سایز و کلاسهاي فشاري مختلف، تحت ليسانس شركت MECCO توليد مي‌گردند و به همين واسطه كليه محصولات توليدي داراي API Monogram و تاييديه‌هاي بين المللي مورد نياز نيز مي‌باشند كه اين امر براي اولين بار در ايران محقق گرديده است.
در راستاي جلب اعتماد مشتريان گرامي از بابت كيفيت محصولات، اين شركت آمادگي كامل دارد تا محصولات توليدي خود را در حضور بازرس فني خريدار يا نماينده ايشان در تطابق كامل با الزامات استانداردهاي بين‌المللي مربوطه تحويل نمايد.
توليد و تحويل محصولات با کیفیت برتر، ارائه قیمتهاي رقابتی و تحویل دهي به موقع اساس خدمات ما به خريداران گرامي مي‌باشد زيرا كه كليه پرسنل شركت نيكان پتروتك اعتقاد راسخ دارند كه آينده درخشان جز از راه جلب رضايت خريداران محترم امكانپذير نمي باشد.
بازدید شما از شرکت نیکان پتروتک را خوش آمد گفته و تاكيد می نماید که همکاری با شما در پروژه های مختلف باعث افتخار ما خواهد بود.